WYDARZENIA

Duchowo i muzycznie

Ojcowie Jezuici z Kłodzka wraz ze Stowarzyszeniem „Młode Wilki” i  Kłodzkim Centrum Kultury zapraszają na koncert, w czasie którego najpiękniejsze utwory mistrzów klasyki wykona urodzona w Algierii rosyjska wiolonczelistka Elena Skvorcova.

Elena Skvorcova jest absolwentką Państwowe Moskiewskie Konserwatorium. Ma też za sobą staż w Konserwatorium Benedetto Marcello w Wenecji. Grała w orkiestrze Konserwatorium moskiewskiego i gościnnie występowała m.in. we Francji, Belgii, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech. Na organach będzie jej akompaniował Maciej Bator. W repertuarze znajdą się kompozycje Jana Sebastiana Bacha, Georga Friedricha Händla i Luigi Boccheriniego.

Koncert dzieł muzyki klasycznej odbędzie się 15 sierpnia 2013 r. o godz. 19:00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kłodzku. Serdecznie zapraszamy.

(kk)

Na podstawie: kcksir.pl , vvena.pl

Zobacz także
Rekolekcyjne trendy
Manifestacja wiary i jedności

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość