WYDARZENIA

Góry Ojcostwa

„Góry Ojcostwa” to dwudniowe wyprawy ojców z dziećmi Czas wyprawy jest bogactwem samym w sobie. Zaczerpnięcie inspiracji dla własnego ojcostwa,  podjęcie próby lepszego poznania swego dziecka przez przebywanie z nim, rozmowy, czas w gronie innych mężczyzn, świadomość celu, motywacja, to tylko część tego, co wydarza się w trasie.

Góry są dobrym miejscem do tego, aby to wszystko i o wiele więcej wydarzyło się z właściwą sobie powagą, siłą, mocą, natężeniem, a co za tym idzie, aby wpisało się jako ważny punkt na ścieżce ojcowskiej przygody kształtowania więzi z dzieckiem i przygotowania do odpowiedzialnego i mądrego życia w dorosłości. Od siły więzi, jaką ojciec stworzy ze swym dzieckiem zależy bardzo wiele. Dlatego warto podejmować trud i „tracić czas”. Ta „strata” szybciej niż nam się wydaje okaże się złotą inwestycją…

Góry są w sposób szczególny wybrane do tego, aby w czasie przebywania wśród nich mówił do nas Bóg. Ale jest to również czas, w którym ojcowie mogą w sposób intensywny, osobisty, zdecydowany, bliski i uroczysty przekazywać prawdy i wartości swoim dzieciom. Jest szansa, że przekaz, który wydarzy się w górach zostanie „zapisany na stałe” na matrycy naszej pamięci.

Pierwsza wyprawa pod hasłem „Góry Ojcostwa” będzie się odbywać w dniach    24 – 25 sierpnia 2013 r. Temat wyprawy brzmi: „7 GÓR – biblijne inspiracje dla ojcostwa”. Wyprawa jest propozycją dla wszystkich, którzy Pismo Święte traktują jak Słowo Życia i chcą przeżywać w życiu osobistym, w tym również, a może przede wszystkim w doświadczeniu ojcostwa wydarzenia, które były doświadczeniem proroków, patriarchów, apostołów oraz uczniów Jezusa. Te wydarzenia, które miały i nadal mają znaczący wpływ na historię zbawienia miały miejsce w górach.

Trasa wyprawy:

Dzień I – 24.08.2013 – sobota: ok. godz. 9:00 – Międzygórze (możliwość zostawienia samochodu) –  Śnieżnik – Schronisko pod Śnieżnikiem (nocleg) 

Dzień II – 25.08.2013 – niedziela: Schronisko pod Śnieżnikiem – Góra Igliczna – Msza Święta o godz. 12:00 – Międzygórze – zakończenie – ok. godz. 15:00 w Międzygórzu. 

Koszt (w cenie: nocleg, obiadokolacja, materiały pomocnicze do aktywnego i ciekawego spędzenia czasu, skrypt „7 gór – biblijne inspiracje dla ojców”): – 65 zł od osoby (nocleg w pokoju wieloosobowym, 8 lub 10 os.), – 75 zł od osoby (nocleg w pokoju 6-osobowym), – 85 zł od osoby (nocleg w pokoju 4 osobowym). Na wyprawę zabieramy: wygodne buty, płaszcz przeciw deszczowy, jedzonko i picie, coś na kanapki na śniadanie niedzielne lub pieniądze na zakup czegoś na ciepło w schronisku. Dojazd na miejsce w Międzygórzu we własnym zakresie (autobus z Kłodzka, lub samochód) – umówione miejsce po kontakcie mailowym i/lub telefonicznym.

Więcej informacji o „Górach Ojcostwa” oraz zapisy na wyprawy przyjmuje Pan Jarosław Komorowski – e-mail: goryojcostwa@gmail.com lub komorowskijaroslaw@gmail.com lub tel. 500224135.

(kk)

Na podstawie: goryojcostwa.blogspot.com

Fot: Góry Ojcostwa na Facebook’u

Zobacz także
Jest coraz mniej czasu
Miłość, która na nich czekała okazała się skutecznym lekarstwem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status