WYDARZENIA

Pielgrzymka dba o urodę

W ubiegły piątek do Częstochowy dotarli nasi pątnicy. Jak już informowaliśmy na Portalu AKCJA – dobiegła końca X Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Jak z każdej wędrówki, tak pewnie i z tej będzie wiele pięknych wspomnień. Część z nich utrwalona została na zdjęciach. Dzięki postępowi technologicznemu niemal każdy może zapisać ciekawe epizody z rekolekcji w drodze. Zapraszamy do przesyłania niezwykłych zdjęć, które mogą być świadectwem przeżyć na trasie Pielgrzymki.

Jak co tydzień publikujemy kolejne zdjęcie. Tym razem z pielgrzymkowego pamiętnika z 2007 r. Zdjęcie wykonane zostało telefonem komórkowym, tuż przed wyjściem świdnickich pielgrzymów z Kawodrzy pod Częstochową. Jak widać wejście do Domu Matki wymaga starannych przygotowań 🙂 Autor nadał zdjęciu tytuł: „Pielgrzymka dba o urodę.”  

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Zostań reporterem Portalu AKCJA. Uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Nie traćcie wiary
Wiara rodzi się z tego, co się słyszy
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status