WYDARZENIA

Pielgrzymka z Księdzem Kardynałem

Ksiądz Kardynał Henryk Gulbinowicz obchodzi w tym roku 90 urodziny. Z tej okazji odbędzie się niecodzienna – 1-dniowa – lotnicza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie.

Wylot samolotem specjalnym z Wrocławia do Wilna nastąpi w sobotę 21 września 2013 r. o godz. 7:00, zaś powrót samolotem z Wilna do Wrocławia będzie miał miejsce tego samego dnia o godz. 21:00. Koszt udziału jednej osoby w tej niezwykłej pielgrzymce wynosi 790 zł plus 25 euro. W tej cenie mieszczą się: przelot w obie strony, transfer z lotniska na trasie: lotnisko – Troki – Wilno – lotnisko, obiad urodzinowy, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem.

Organizatorem pielgrzymki jest Radio Rodzina we Wrocławiu. Wszelkich informacji udziela i zapisy przyjmuje Biuro Podróży „Panorama” – Wrocław, ul. Piłsudskiego 38, tel: 713434441 i 713411422.

(kk)

Na podstawie: radiorodzina.pl

Zobacz także
Aby Chrystus był zawsze słyszany
Deklaracja wiary – to deklaracja troski o pacjenta

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość