WYDARZENIA

Tajemnica cudu

W wielu świątyniach katolickich, szczególnie w sanktuariach, możemy zobaczyć wota zostawiane przez pielgrzymów. Są wśród tych znaków głębokiej wiary także i takie, które wymowa jest klarowna. Symbolizując cud są jednocześnie zapisem tajemnicy konkretnego człowieka. Kolejne publikowane przez nas zdjęcie nosi tytuł „Tajemnica cudu”. Zostało wykonane w Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, jeśli zauważasz jakąś nietypową okoliczność czy też unikalny detal – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.

Następnie opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz J  Czekamy na kolejne wakacyjne przesyłki.

Zobacz także
ROK FRANCISZKA
Apostoł
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status