WYDARZENIA

Bliżej – pełna łączność

Inicjatywa Tato.Net zaprasza na warsztaty „Bliżej – pełna łączność”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość. Na warsztaty zaproszeni są zarówno ojcowie małych dzieci, jak również dorosłych.

Młodych rodziców i dziadków łączy jeden cel: uszczęśliwić dziecko. Pamiętając o tym, niezbędne jest inwestowanie w dobrą, opartą na przyjaźni, zrozumieniu i przebaczeniu, relację, a także współpraca w budowaniu i utrzymaniu wspólnego frontu wychowawczego. Dziadkowie potrzebują odkrywać, że ich dzieci nie są już małymi szkrabami, ale są ich partnerami mającymi swoją odpowiedzialność za wychowanie kolejnego pokolenia. Natomiast młodzi rodzice – że dziadkowie chcą dla nich i ich dziecka jak najlepiej, a swoje metody i przekonania warto im szczerze i spokojnie objaśnić. Tylko wtedy, gdy dzięki dialogowi pokoleń każdy będzie wiedział, jaką rolę ma do odegrania w życiu malucha, znajdzie swoje miejsce i będzie czuł się w rodzinie chciany i kochany.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Dzięki tym warsztatom: przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci, lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania, nauczysz się wdrażać w życie podstawy dobrego ojcostwa.

Warsztaty dla ojców – pod hasłem „Bliżej – pełna łączność” odbędą się w  Rzemieślniczej Zasadniczej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu (Osiedle Górnicze 29) w sobotę 5 października 2013 r. w godz. od 9:00 do 18:00. Koszt uczestnictwa: 130 zł – w tym: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, obiad i publikacja. Udział zgłaszać można poprzez stronę internetową tato.net

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl , tato.net

Zobacz także
Miłość mi wszystko wyjaśniła
Betlejem naszych czasów

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość