WYDARZENIA

Diecezjalne spotkanie młodzieży

Jak każdego roku, tak w tym młodzież Diecezji Świdnickiej jest zaproszona do udziału w spotkaniu modlitewnym, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. Szczególnymi adresatami zaproszenie są kandydaci do bierzmowania oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Zlot młodzieży odbędzie się w 14 września 2013 r. (sobota) i jest organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Po zgłoszeniu wszystkich grup i indywidualnych uczestników i zawiązaniu wspólnoty o godz. 14:30 będzie pierwsza katecheza. Punktualnie o godz. 15:00 wszyscy odmówią koronkę do Bożego miłosierdzia. Przed poczęstunkiem (przewidzianym na godz. 15:45) zaplanowane są „tańce lednickie”. Od godz. 16:15 będzie czas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz spowiedzi św. Ksiądz Biskup Adam Bałabuch odprawi Mszę św. w Bazylice o godz. 17:00 i wygłosi specjalną homilię. Od godz. 18:30 trwać będzie wieczór muzyczny, w ramach którego wystąpi m.in. zespół „40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach.” Zakończenie przewidywane jest w porze Apelu Jasnogórskiego.

Duszpasterze i katecheci proszeni są o organizowanie grup młodzieży. Zgłoszenia do 12 września 2013 r. przyjmowane są w Wydziale Duszpasterskim Świdnickiej Kurii Biskupiej (tel: 748564413, e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl)

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Customized Essay Implemented to Your Ask
W rozmodlonej ciszy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość