WYDARZENIA

Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Wspólnot Młodzieżowych

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zaprasza na Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Wspólnot Młodzieżowych. Zaczniemy wspólną modlitwą, potem będziemy się sportowo zmagać i kibicować, a na końcu czeka nas miłe spotkanie przy wspólnym stole. Celem wydarzenia jest popularyzacja piłki siatkowej w środowiskach młodzieżowych, zasad zdrowej, sportowej rywalizacji oraz integracja młodzieży Diecezji Świdnickiej.

Turniej odbędzie się w sobotę 28 września 2013 r. Rozpoczynamy Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla w Głuszycy (ul. Chrobrego). Rozgrywki odbywać się będą w hali sportowej w Głuszycy (ul. Sienkiewicza 53).

Szczegółowy plan Turnieju:

8:15 – Msza Święta w intencji młodzieży naszej Diecezji

9:00 – przejście na halę sportową  i przygotowanie do rozgrywek

9:20 – wyjaśnienie zasad Turnieju przez Głównego Sędziego

9:30 – rozgrywki

12:00 – rozdanie nagród

12:20 – przejście do salek katechetycznych – modlitwa Anioł Pański, poczęstunek

13:00  – błogosławieństwo na zakończenie.

Organizatorem Turnieju jest Odział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii Chrystusa Króla w Głuszycy. Zgłoszenia ekip prosimy wysyłać do dnia 20.09.2013 r. na adres e-mail: xmuzykantx@wp.pl  Prawo uczestniczenia w zawodach mają wszystkie wspólnoty, które zgłoszą swoje drużyny składające się z co najmniej 6 osób. W skład drużyny muszą wchodzić dwie osoby płci przeciwnej, które muszą uczestniczyć w grze w każdym rozegranym meczu. Drużyna musi składać się z członków wspólnoty, jednak może być uzupełniona o 1-2 osoby z zewnątrz, które czynnie uczestniczą w życiu Kościoła i parafii.  Szczegóły regulaminu są dostępne na stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Świdnickiej.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl , ksm.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Odświeżmy pamięć
Noc konfesjonałów

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość