WYDARZENIA

Iskra

„Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” to 10 minut szczególnego wołania, zapraszania Boga do przestrzeni naszego życia. Życia prywatnego i życia publicznego, do sfery sacrum i sfery profanum. Do świata porządku i chaosu, wewnętrznej kontemplacji i zgiełkliwego pośpiechu. 10 minut na ulicy, to specjalny czas, kiedy możemy powiedzieć głośno i wyraźnie: „Jezu, ufam Tobie!”

To niepowtarzalna okazja do podzielenia się orędziem o Bożym Miłosierdziu z przechodzącym obok człowiekiem. To błysk nadziei dla udręczonych odwiecznym poszukiwaniem miłości. Paradoksalnie, najpiękniejszą miłość można tego dnia spotkać na smutnej ulicy. W 2013 r. organizatorami tej akcji są Polska i Haiti. Każdy może się przyłączyć. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi, odmówić samotnie lub w grupie Koronkę do Bożego Miłosierdzia

Na stronie JAK ZORGANIZOWAĆ KORONKĘ znaleźć można informacje o tym, gdzie i jak przyłączyć się do akcji, ale także jak ją samemu zorganizować. Koordynatorzy akcji modlitewnej proszą jedynie o potwierdzenie, że Twoje miasto włącza się w tę modlitwę. Wystarczy przesłać e-mail zgłoszeniowy na adres: iskra111@onet.eu  lub zatelefonować na nr tel. 694292093.

(kk)

Na podstawie: iskra.info.pl

Zobacz także
Wdychałam Twoją chwałę
Nowo wybrany Zarząd DIAK podzielił zadania

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status