WYDARZENIA

Kogo słuchacie ?

Domy rodzinne bez telewizora są absolutnymi wyjątkami. Zdecydowana większość rodzin dysponuje co najmniej jednym odbiornikiem tv, a wielu z nas korzysta z sygnału satelitarnego. Czy w tym olbrzymim strumieniu treści docierających do nas poprzez media elektroniczne, docierają do nas dobre wiadomości, pozytywne przesłania. Czy sięgamy poprzez media po Ewangelię?

Taka refleksja rodzi się przy kolejnym zdjęciu, które publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Tytuł fotografii: >> Kogo słuchacie ? << jest bardzo wymowny.

Widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, uczestniczysz w zdarzeniach, dostrzegasz jakąś charakterystyczną okoliczność czy też unikalny detal. Według Ciebie wyrażają więź z Bogiem. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Bitwa Warszawska cofnęła wskazówki bolszewickiego zegara
Polski teolog Karol Wojtyła
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość