WYDARZENIA

Krzyż znakiem naszej wiary

Obchodzone w minioną sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego było zapewne dla każdego z nas przypomnieniem, iż obecność Krzyż w przestrzeni publicznej, jest wyrazem naszej wiary. Im więcej ostatnio dyskutuje się o prawie chrześcijan do eksponowania Krzyża, tym bardziej powinniśmy pamiętać, że znak cierpienia, jakie Jezus poniósł za nasze zbawienie, jest także zapowiedzią życia wiecznego. Zdjęcie, jakie tym razem publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA ma tytuł: >> Krzyż znakiem naszej wiary <<

Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. To wszystko zasługuje na to, by uradowało oczy i serca wielu.

Zobacz także
Podpisujemy się dla dobra rodziny
Ufamy
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status