WYDARZENIA

Znak, któremu sprzeciwiać się będą

Walka z symbolami chrześcijaństwa przybiera w ostatnim czasie na intensywności. Tym bardziej cenne są świadectwa osób, które publicznie wyznają wiarę i wyrażają to także nosząc jej znaki. Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA ma znamienny tytuł: >> Znak, któremu sprzeciwiać się będą. << Jednocześnie informujemy, iż cykl, jaki zainaugurowaliśmy pod koniec czerwca br. pozostaje już na stałe na Portalu AKCJA.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły.

Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Jestem Bożą pszenicą
Dzięki, o Panie, składamy dzięki!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status