WYDARZENIA

Jest Dobra Nowina dla Ciebie

Jeśli szukasz sensu życia. Jeśli nie potrafisz dogadać się z mężem, z żoną, z dziećmi, rodzicami. Jeśli żyjesz w nałogu alkoholowym, narkotykowym, jeśli jesteś uzależniony od seksu, internetu lub hazardu. Jeśli uważasz, że do bycia katolikiem wystarczy niedzielna Msza św. Nie rozumiesz współczesnego Kościoła.

Jeśli zrobiłeś karierę, jesteś bogaty, masz dom, piękną żonę – wspaniałego męża i cudowne dzieci. Ciągle jednak czujesz, iż to za mało i pragniesz czegoś więcej. Jeżeli nawet jesteś tak słaby, że w ogóle nie masz chęci ani czasu.

Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywać się będą w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00 w kościele parafialnym pw. Św. Józefa w Świdnicy. Pierwsza katecheza w poniedziałek 21 października 2013 r. Prowadzącymi będą Ojcowie Paulini i katechiści Drogi Neokatechumenalnej. Jest Dobra Nowina dla Ciebie – Bóg Cię kocha. Przyjdź.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl  

Zobacz także
Już razem do Domu Matki
Przykłady pociągają (3)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status