WYDARZENIA

Maryjo – Matko Różańca Świętego módl się za nami

Przez cały październik trwamy na modlitwie, którą zanosimy przez pośrednictwo Matki Bożej do Jezusa. Trzymamy w ręku różaniec i powtarzamy z mocną wiarą kolejne „Zdrowaś Maryjo…” A Maryja – Matka Różańca Świętego modli się za nami, jak prosimy o to w Litanii Loretańskiej, szczególnie podczas majówek. Nie ma zresztą miesiąca w naszym katolickim kalendarzu, abyśmy nie mieli okazji, by zbliżyć się do Matki Jezusa. Przypomina nam o tym każda Jej figurka.

Także ta, którą utrwalono na zdjęciu wykonanym w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich. To kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w stałym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Pod tym hasłem zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które wyrażają więź z Bogiem – sfotografuj to. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Pasterzu nasz
Labirynt kłamstw
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość