WYDARZENIA

Maryjo – Matko Różańca Świętego módl się za nami

Przez cały październik trwamy na modlitwie, którą zanosimy przez pośrednictwo Matki Bożej do Jezusa. Trzymamy w ręku różaniec i powtarzamy z mocną wiarą kolejne „Zdrowaś Maryjo…” A Maryja – Matka Różańca Świętego modli się za nami, jak prosimy o to w Litanii Loretańskiej, szczególnie podczas majówek. Nie ma zresztą miesiąca w naszym katolickim kalendarzu, abyśmy nie mieli okazji, by zbliżyć się do Matki Jezusa. Przypomina nam o tym każda Jej figurka.

Także ta, którą utrwalono na zdjęciu wykonanym w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich. To kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w stałym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Pod tym hasłem zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które wyrażają więź z Bogiem – sfotografuj to. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Niezłomny duszpasterz młodzieży i błogosławiony Ziemi Kłodzkiej – kapłaństwo
Życiowe i duchowe wybory
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status