WYDARZENIA

Odnaleźć Miłość

W Parafii pw. św. Jakuba w Pieszycach rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary. Początek dzisiaj, czyli 1 października 2013 r. o godz. 18:00. Poprowadzi je ks. Wojciech Drab wraz ze wspólnotą Nowe Przymierze. Seminarium skierowane jest do wszystkich poszukujących wiary w swoim życiu lub pragnących ją pogłębić.

Organizatorzy zaproszenie kierują przede wszystkim do osób z Powiatu Dzierżoniowskiego, jednak każda będzie mile widziana. Seminarium, do którego się przygotowujemy ma być pewną przestrzenią stworzoną po to, by każdy kto będzie w nim uczestniczył mógł spotkać się z Żywym Bogiem, doświadczyć Jego Mocy i dzięki temu odnaleźć na nowo swoje miejsce we wspólnocie Kościoła. Chcemy by w spotkaniach tych uczestniczyli mniej lub bardziej wierzący, niewierzący, wątpiący. Wszyscy którzy poszukują w swym życiu sensu i spełnienia. Po konferencji wstępnej, jaka będzie miała miejsce 1 października 2013 r., tematy kolejnych spotkań są następujące: Miłość Boga do człowieka, Ludzki grzech, Jezus daje Nowe Życie, Przyjęcie Jezusa do swojego życia, Dary Ducha Świętego, Wzrost Duchowy i Wspólnota.

Głoszone będą konferencje – katechezy, prowadzone uwielbienie oraz spotkania w małych grupach. Seminarium będzie trwać dziewięć tygodni, a spotkania odbywać się będą w każdy wtorek o godz.18:00. Punktem kulminacyjnym będzie modlitwa o wylanie Ducha Świętego w niedzielę 10 listopada 2013 r. o godz. 16:00.

(kk)

Na podstawie: jakub.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Ave Maria Jasnogórska
Akcja Katolicka pielgrzymuje na Jasną Górę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status