WYDARZENIA

Santo subito!

Dzisiaj fotografia pod tytułem „Santo subito”. Jest nawiązaniem do wiadomości z ubiegłego tygodnia na temat kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. W naszym cyklu fotograficznym zamieszczamy tym razem zdjęcie wykonane przed Bazyliką pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie. Tam posadowiony jest skromny pomnik naszego Rodaka, którego w kwietniu przyszłego roku Papież Święty Franciszek ogłosi świętym.

Zostań reporterem Portalu AKCJA – pod tym hasłem zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które wyrażają więź z Bogiem – sfotografuj to. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Akcja Katolicka szkołą wiary, świętości i apostolstwa
Wdychałam Twoją chwałę
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość