WYDARZENIA

Santo subito!

Dzisiaj fotografia pod tytułem „Santo subito”. Jest nawiązaniem do wiadomości z ubiegłego tygodnia na temat kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. W naszym cyklu fotograficznym zamieszczamy tym razem zdjęcie wykonane przed Bazyliką pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie. Tam posadowiony jest skromny pomnik naszego Rodaka, którego w kwietniu przyszłego roku Papież Święty Franciszek ogłosi świętym.

Zostań reporterem Portalu AKCJA – pod tym hasłem zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które wyrażają więź z Bogiem – sfotografuj to. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Tak, pomagam!
Modlitwa o pokój
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status