WYDARZENIA

Wspólnota, której na imię Naród

W gmachu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się tablica upamiętniającą jedyną w historii polskiego parlamentu wizytę Papieża. W czerwcu 1999 r. gościem posłów, senatorów i ówczesnej elity politycznej kraju był Ojciec Święty Jan Paweł II. W czasie spotkania, jakie odbyło się w sali plenarnej, z ust dzisiejszego Błogosławionego padło wiele ważnych myśli dotyczących roli polityków w życiu publicznym. Dobrze jest te słowa przypominać sobie. Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy tym razem w cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA – pochodzi właśnie z Sejmu RP.

W naszej serii zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.

Wyślij takie zdjęcie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Modlitwa o kanonizację Jana Pawła II
Program „Rodzina rodzinie” będzie kontynuowany w 2018 r.
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość