WYDARZENIA

Wspólnota, której na imię Naród

W gmachu Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się tablica upamiętniającą jedyną w historii polskiego parlamentu wizytę Papieża. W czerwcu 1999 r. gościem posłów, senatorów i ówczesnej elity politycznej kraju był Ojciec Święty Jan Paweł II. W czasie spotkania, jakie odbyło się w sali plenarnej, z ust dzisiejszego Błogosławionego padło wiele ważnych myśli dotyczących roli polityków w życiu publicznym. Dobrze jest te słowa przypominać sobie. Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy tym razem w cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA – pochodzi właśnie z Sejmu RP.

W naszej serii zamieszczamy zdjęcia, jakie otrzymujemy od Czytelników. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.

Wyślij takie zdjęcie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Bóg jest jeden i objawił się nam przez Jezusa Chrystusa
W Twoich oczach niebo
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status