WYDARZENIA

Zdrowaś Maryjo

Trwa jeszcze październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Odmawiamy ją najczęściej w naszych kościołach i domach. Warto jednak zwrócić uwagę na figurki Matki Bożej lub inne wizerunki Maryi, jakich jest wiele w miejscach publicznych. W przydrożnych kapliczkach, wkomponowane w fasady budynków, przypominają nam o obecności i bliskości Maryi.  

Takie właśnie zdjęcie, wykonane kilka lat temu, to kolejne ujęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal – sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym.

Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz J

Zobacz także
Grzech pokoleniowy i uzdrowienie międzypokoleniowe
Wiara rodzi się z tego, co się słyszy
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status