WYDARZENIA

Oto Pan Bóg przyjdzie

W naszych świątyniach i kaplicach, ale przede wszystkim w sercach zabrzmią od najbliższej niedzieli pieśni adwentowe >> Oto Pan Bóg przyjdzie …<< jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych. Wysłuchajmy jej w wykonaniu zespołu „Deus Meus”.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Rozpoczęliśmy tydzień temu nowy cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek, a więc w dniu kończącym jakże często pracowitą roboczą część tygodnia, gdy bywamy zmęczeni i dlatego potrzebujemy też szczególnego skupienia – będziemy proponować Państwu wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.

Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w tym miejscu.

Zobacz także
Słowo Boże przekonuje
Pod pozorem troski o kobiety
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status