WYDARZENIA

Radosne oczekiwanie

„Oto Pan Bóg przyjdzie…”- słowa pieśni adwentowej wprowadzają nas w czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Jednak w dzisiejszych czasach wciąga się nas w „zewnętrzne” przygotowania  do Świąt Bożego Narodzenia.

Warto zachować równowagę i nie dać się zwieść, aby zasiadając do wigilijnego stołu mieć poczucie, że Jezus rodzi się w moim i Twoim sercu. Wiem, że wielu z nas będzie czuwać w sposób duchowy oczekując na modlitwie przyjścia Zbawiciela. Szczególnym tego wyrazem będzie modlitwa roratnia w naszych parafiach, kaplicach, w domach i szpitalach.

Tegoroczne przeżywanie czasu poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia pragniemy ubogacić doświadczeniem wspólnoty. Przeżywając zatem adwentowe zamyślenie spotkajmy się w najbliższą sobotę 7 grudnia 2013 r. w Świdnicy na I Forum Katolickim pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Zapraszam do udziału w tym szczególnym wydarzeniu organizowanym przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej –

>>> TUTAJ ZAPROSZENIE W WERSJI AUDIO <<<

Uczyńmy to, byśmy z jeszcze większą odwagą i z mocą zaśpiewali: „Marana Tha” – Przyjdź Panie Jezu. Życząc błogosławionego czasu Adwentu i z nadzieją na spotkanie podczas Forum – serdecznie pozdrawiam.

Monika Rejman

Prezes Zarządu

DIAK Diecezji Świdnickiej

TU MOŻESZ POBRAĆ PROGRAM I INFORMACJE O FORUM

I FORUM KATOLICKIE „JEDEN KOŚCIÓŁ” NA FACEBOOK’U

Zobacz także
Te Deum laudamus za dar kanonizacji
Strażniczka Wiary rozświetla drogę pielgrzymom

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość