WYDARZENIA

Błogosław duszo moja Pana !

Przed nami trzecia niedziela Adwentu – radosnego oczekiwania na narodziny naszego Zbawiciela. Szaty liturgiczne swoją różową barwą będą przypominać właśnie o radosnym aspekcie tego czasu. >> Błogosław duszo moja Pana !<< – niech zabrzmi w naszych sercach i na naszych ustach, abyśmy nie byli ponurymi wyznawcami religii chrześcijańskiej, ale pełnymi nadziei świadkami zbawczej obecności Chrystusa wśród nas.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Maszerujemy dla życia i rodziny
1050 lat chrześcijańskiej Polski
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status