WYDARZENIA

Przyjrzyj się sobie w Kościele

Niezależnie od tego kim jesteśmy na co dzień, jako katolicy, jesteśmy powołani do czynnej postawy we wspólnocie wiary. W minioną sobotę odbyło się I Forum Katolickie pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Uczestnicy tego nowego ewengelizacyjnego działania w naszej Diecezji mieli możliwość przyjrzeć się sobie i swojemu miejscu w Kościele.

Wspólna modlitwa, inspirujące wystąpienia gości Forum, dyskusja, a przede wszystkim osobista refleksja – to były z pewnością cenne owoce spotkania. Relację z Forum zamieścimy już jutro. Dzisiaj nieco symboliczne zdjęcie  wykonane w świdnickiej Katedrze tuż przed Mszą św. To kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w stałym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA.

Jeśli i Ty widzisz coś, co zachęca do więzi z Bogiem – sfotografuj to i wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Media przenoszą się do sieci
Już tak blisko Boże Narodzenie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status