WYDARZENIA

Przyjrzyj się sobie w Kościele

Niezależnie od tego kim jesteśmy na co dzień, jako katolicy, jesteśmy powołani do czynnej postawy we wspólnocie wiary. W minioną sobotę odbyło się I Forum Katolickie pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Uczestnicy tego nowego ewengelizacyjnego działania w naszej Diecezji mieli możliwość przyjrzeć się sobie i swojemu miejscu w Kościele.

Wspólna modlitwa, inspirujące wystąpienia gości Forum, dyskusja, a przede wszystkim osobista refleksja – to były z pewnością cenne owoce spotkania. Relację z Forum zamieścimy już jutro. Dzisiaj nieco symboliczne zdjęcie  wykonane w świdnickiej Katedrze tuż przed Mszą św. To kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w stałym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA.

Jeśli i Ty widzisz coś, co zachęca do więzi z Bogiem – sfotografuj to i wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Dar dla Aleppo
Spotkanie z okazji XIX Dnia Życia Konsekrowanego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość