WYDARZENIA

Spotkanie Kolędników Misyjnych

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej organizuje w sobotę 11 stycznia 2013 r. V Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Odbędzie się ono w Parafii pw. Św. Antoniego w Pieszycach. Do udziału w tym misyjnym wydarzeniu zaproszone są wszystkie grupy kolędnicze oraz tych, którzy pragną rozpalić w swym sercu gotowość niesienia pomocy rówieśnikom z krajów misyjnych.

W programie przede wszystkim Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca. Poza tym jasełka, spotkanie z misjonarzami oraz wspólne kolędowanie i zabawa. Uczestnicy spotkania proszeni są o przyjazd w strojach kolędniczych  z gwiazdą. W czasie spotkania odbędzie się również konkurs na najpiękniejszą skarbonkę kolędniczą. Jury będzie brać pod uwagę pomysłowość i oryginalność w wykonaniu skarbonki oraz ciekawy sposób zaprezentowania się grupy kolędniczej. Uczestnicy powinni, zaśpiewać jedną zwrotkę kolędy, o ile możliwe, z akompaniamentem muzycznym.

Opiekunów prosimy o zgłoszenie grupy do udziału w spotkaniu w Referacie Misyjnym Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 5 stycznia 2014 r. – telefonicznie (748564405, 787712013) lub pocztą elektroniczną (e-mail: misje@diecezja.swidnica.pl ). Dla zgłoszonych przewidziana jest drożdżówka i herbata.

(kk)

Na podstawie: misje.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
CANTATA kolędowa
Prowadź nas Panie łagodnie po zakrętach życia
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość