WYDARZENIA

Spotkanie Kolędników Misyjnych

Referat Misyjny Świdnickiej Kurii Biskupiej organizuje w sobotę 11 stycznia 2013 r. V Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Odbędzie się ono w Parafii pw. Św. Antoniego w Pieszycach. Do udziału w tym misyjnym wydarzeniu zaproszone są wszystkie grupy kolędnicze oraz tych, którzy pragną rozpalić w swym sercu gotowość niesienia pomocy rówieśnikom z krajów misyjnych.

W programie przede wszystkim Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ignacego Deca. Poza tym jasełka, spotkanie z misjonarzami oraz wspólne kolędowanie i zabawa. Uczestnicy spotkania proszeni są o przyjazd w strojach kolędniczych  z gwiazdą. W czasie spotkania odbędzie się również konkurs na najpiękniejszą skarbonkę kolędniczą. Jury będzie brać pod uwagę pomysłowość i oryginalność w wykonaniu skarbonki oraz ciekawy sposób zaprezentowania się grupy kolędniczej. Uczestnicy powinni, zaśpiewać jedną zwrotkę kolędy, o ile możliwe, z akompaniamentem muzycznym.

Opiekunów prosimy o zgłoszenie grupy do udziału w spotkaniu w Referacie Misyjnym Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 5 stycznia 2014 r. – telefonicznie (748564405, 787712013) lub pocztą elektroniczną (e-mail: misje@diecezja.swidnica.pl ). Dla zgłoszonych przewidziana jest drożdżówka i herbata.

(kk)

Na podstawie: misje.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
I FORUM KATOLICKIE w Diecezji Świdnickiej
Duch, który umacnia miłość
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status