WYDARZENIA

Światło wiary

Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się dłużej nad znaczeniem światła? W okresie Adwentu, który właśnie dobiega końca, mieliśmy szczególnie wiele okazji, by doświadczyć jak bardzo potrzebne jest nam światło. Nie tylko zresztą w znaczeniu dosłownym, ale może jeszcze bardziej w sferze naszej wiary. W Kościele odnajdujemy światło na drodze do Pana. Bóg sam rozświetla naszą życiową drogę, stając się jednym z nas.

Uchwycone w obiektyw lampki w jednym z kościołów naszej Diecezji, to inspiracja do refleksji, jaką prowadzimy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Kłamstwo przegłosowane
Po 1989 roku nie było tak brutalnej akcji propagandowej przeciwko Polsce
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status