WYDARZENIA

CANTATA kolędowa

Zapraszamy na wielkie i radosne kolędowanie pod muzycznym przewodnictwem zespołu wokalnego „Cantata”. Podczas koncertu będziemy wspólnie śpiewać kolędy tradycyjne w różnych aranżacjach.

Pastorałki i piosenki świąteczne wykonywane będą przez solistów, zaś koncert jest zaproszeniem do wspólnego śpiewania. Zespół „Cantata” znamy już z bardzo udanego debiutu podczas październikowego koncertu „Z potrzeby serca”, który portal AKCJA relacjonował. Z kolei w minioną niedzielę wokaliści wystąpili na koncercie wraz z ukraińską formacją muzyczną „Claus Group”, o czym obszernie napisał lokalny portal społecznościowy „Ząbkowice4YOU”.

Wydarzenie pod hasłem „Cantata kolędowa” będzie miało miejsce w niedzielę 26 stycznia br. o godz. 17:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich (bezpośrednio po Mszy św. sprawowanej o godz. 16:00). Takiego kolędowania jeszcze nie było – przybywajcie!

(kk)

Na podstawie: Ząbkowice4YOU

Zobacz także
Ave Maria Jasnogórska
Niech mi się stanie według Słowa Twego!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status