WYDARZENIA

Jasełka Kłodzkie

Boże Narodzenie już za nami, ale wedle pięknej polskiej tradycji trwamy jeszcze w doświadczeniu radości z przyjścia Pana Jezusa na świat. Ten czas pozwala nam szerzej otworzyć serca i umysły na Światłość.

W taki właśnie duchu odbędą się Jasełka Kłodzkie, na które zapraszają władze samorządowe, instytucja kultury i społeczność Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kłodzku. Opiekunem grupy, która zaprezentuje piękny jasełkowy program jest Jarosław Komorowski. Wydarzenie to odbędzie się dzisiaj, tj. 15 stycznia 2014 r. o godz. 17:00 w Kłodzkim Centrum Kultury. Zapraszamy do wspólnego i radosnego przypomnienia historii narodzenia Pana!

Natomiast jutro, czyli 16 stycznia 2014 r. o godz. 10:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku odbędą się Jasełka Przedszkolaków. Program jest przygotowany przez nauczycieli i wychowanków Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego nr 2 w Kłodzku.

Z kolei w sobotę, 18 stycznia 2014 r. o godz. 16:00 w sali koncertowej Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru „Lutnia”.

(kk)

Na podstawie: kcksir.pl

Zobacz także
Tak, pomagam!
Jak bardzo wierzysz?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status