WYDARZENIA

Jasełka Kłodzkie

Boże Narodzenie już za nami, ale wedle pięknej polskiej tradycji trwamy jeszcze w doświadczeniu radości z przyjścia Pana Jezusa na świat. Ten czas pozwala nam szerzej otworzyć serca i umysły na Światłość.

W taki właśnie duchu odbędą się Jasełka Kłodzkie, na które zapraszają władze samorządowe, instytucja kultury i społeczność Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kłodzku. Opiekunem grupy, która zaprezentuje piękny jasełkowy program jest Jarosław Komorowski. Wydarzenie to odbędzie się dzisiaj, tj. 15 stycznia 2014 r. o godz. 17:00 w Kłodzkim Centrum Kultury. Zapraszamy do wspólnego i radosnego przypomnienia historii narodzenia Pana!

Natomiast jutro, czyli 16 stycznia 2014 r. o godz. 10:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku odbędą się Jasełka Przedszkolaków. Program jest przygotowany przez nauczycieli i wychowanków Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego nr 2 w Kłodzku.

Z kolei w sobotę, 18 stycznia 2014 r. o godz. 16:00 w sali koncertowej Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru „Lutnia”.

(kk)

Na podstawie: kcksir.pl

Zobacz także
Patrzyło na to wielu
Oddał życie za wiarę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość