WYDARZENIA

Jeden chrzest i jedna wiara

Zakończył się już Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Mieliśmy szczególny czas, by uświadomić sobie, iż jesteśmy ochrzczeni w imię Jezusa Chrystusa – z taką samą mocą, jak siostry i bracia z różnych wspólnot chrześcijańskich. Łączy nas ta sama wiara, dzięki której jesteśmy złączeni z Bogiem poprzez modlitwę, Pismo Święte, sakramenty i chrześcijańskie życie.

Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem Zostań reporterem Portalu AKCJA” ukazuje jedną z chwil Chrztu Świętego udzielanego w parafii prawosławnej w Ząbkowicach Śląskich. Wierni tego Kościoła mają swoje wspólnoty w kilku miastach naszej Diecezji, a zatem mamy też wiele okazji, by się z nimi spotykać i dawać wzajemnie świadectwo umacniające w wierze.

Jeśli widzisz coś, co jest takim właśnie świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem – uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne. Następnie wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Siła modlitwy
Świdnica miastem Jana Pawła II
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status