WYDARZENIA

Jesteśmy katolikami. Witaj w Domu!

Kościół Katolicki jest wielką światową wspólnotą, której założycielem jest nasz Pan – Jezus Chrystus. Opowiedz o tym każdemu, kogo spotkasz, szczególnie tym, którzy od Kościoła odeszli.

„Jesteśmy katolikami. Witaj w Domu!” – piękny i nawet wzruszający amerykański klip promujący Kościół Katolicki w polskiej wersji językowej. Tę chwilę dynamicznej i łagodnej zarazem refleksji oddajemy dzisiaj Czytelnikom, abyście przekazali go dalej. Obejrzyj jeszcze jeden filmik z tej samej serii (ustaw 3 klip z playlisty). Jest w nim przesłanie o naszej wspólnej i pięknej wierze.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Cały świat na kolanach
Warsztaty liturgiczno-muzyczne

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status