WYDARZENIA

Młody mężczyzno – wybierz drogę

Duszpasterstwo Powołań oraz Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej organizują rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. W tym roku ich przesłanie skupia się wokół tematu: „Życie i powołanie przez Jezusa, z Jezusem i w Jezusie…” Inspiracją tego tematu jest nowy rok duszpasterski, poświęcony Jezusowi Chrystusowi Synowi Bożemu.

Rekolekcje odbędą się w dniach 7 – 9 lutego 2014 r. w siedzibie WSD Diecezji Świdnickiej organizowane są rekolekcje dla uczniów szkół średnich, studentów i starszych. W tym samym terminie w Domu Rekolekcyjnym Caritas w Zagórzu rekolekcje będą dla uczniów szkół gimnazjalnych. W obu przypadkach przyjazd w piątek 7 lutego do godz. 17:00 (zarówno w Świdnicy, jak i w Zagórzu). Zakończenie w niedzielę 9 lutego ok. godz. 13.00. Należy wziąć ze sobą zabrać ze sobą Pismo św., różaniec, przybory do pisania i śpiwór, a organizatorzy gwarantują zakwaterowanie i wyżywienie. Koszt uczestnictwa 60 zł od osoby. Zgłoszenia zainteresowanych są przyjmowane na furcie seminaryjnej do 30 stycznia 2014 r. (oraz telefonicznie: 748564900).

(kk)

Na podstawie: seminarium.swidnica.pl

Zobacz także
Odświeżmy pamięć
Niemiłość
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status