WYDARZENIA

Tango Francesco

Boże Narodzenie i Nowy Rok, poza wymiarem duchowym i religijnym, to także czas przeżywanej z innymi osobami radości. Jedną z jej form jest taniec, do którego w okresie tzw. karnawału, jest szczególnie wiele okazji. Dzisiaj zatem proponujemy szczególny taniec.  

„Tango Francesco” to piosenka napisana z dedykacją dla Ojca Świętego Franciszka, z myślą o ubiegłorocznych Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro. Słowa napisał Wiesław Wolnik na podstawie modlitwy św. Franciszka z Asyżu,

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Błogosławieństwo dzieci
Akcja Katolicka wobec ataków na Marsz Niepodległości
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status