WYDARZENIA

Zostań z nami

Utwór „Zostań z nami” poświęcony Błogosławionemu Janowi Pawłowi II zakończył niezwykły koncert noworoczny, jaki odbył się w Ząbkowicach Śląskich. Niewątpliwie recital Doroty Osińskiej nie był jedynie kolejnym koncertem znanej i bardzo lubianej w Polsce piosenkarki.

Bardzo szybko okazało się, że to jest spotkanie z Nią i przesłaniem, jakie zawarła w swoich piosenkach. Miłość w wymiarze religijnym i społecznym, a szczególnie rodzinnym, stanowiły główny wątek wszystkich utworów. Artystka występowała nie tylko przed publicznością, ale i razem z nią. Okazją do tego stało się wspólne kolędowanie, podczas którego wokalistka zachęcała do ich śpiewania, poruszając się z mikrofonem wśród obecnych w kościele. Śpiewały dzieci i osoby dorosłe, a wzruszenie udzielało się wszystkim obecnym.

Dorota Osińska zachwyciła podczas – zapowiadanego przez Portal AKCJA – koncertu noworocznego ząbkowicką publiczność. Każda z wykonanych pełnych liryzmu piosenek, a także wspólne śpiewanie kolędowanie, zamieniły recital aktorki warszawskiego Teatru „Rampa” w bardzo bezpośrednie i urzekające ciepłem spotkanie z pięknem w najgłębszym jego wymiarze. Artystce towarzyszył mąż, oboje dzieci i mama, a gospodarzem koncertu był ks. Jan Sroka.

Koncert Doroty Osińskiej odbył się 1 stycznia 2014 r. w Parafii pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich, gdzie kilka razy w roku mają miejsce wydarzenia kulturalne wysokiego formatu. Niedawno pisaliśmy o jednym z takich wydarzeń na Portalu AKCJA. Duszpasterze tej Parafii – ks. Bogdan Wolniewicz i ks. Jan Sroka – zapewniają wiernym doświadczenie szczególnego świadectwa wiary, bo wyrażanego w pięknie.

WIĘCEJ O KONCERCIE DOROTY OSIŃSKIEJ PRZECZYTAJ, ZOBACZ I POSŁUCHAJ

NA PORTALU ZĄBKOWICE4YOU.PL

Zobacz także
„Nie lękajcie się”
Wznoszą się ku niebu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status