WYDARZENIA

Bądźcie moimi świadkami

W liturgii przeżywamy obecnie tzw. okres zwykły. Możemy w tym czasie być niezwykłymi świadkami Jezusa. Nasze chrześcijaństwo nigdy nie jest czymś zwykłym. Na co dzień, poprzez zwykłe powinności i zdarzające się niekiedy nadzwyczajne okoliczności, jesteśmy zaproszeni do tego, by świadczyć o największej miłości, jaką uosobił nasz Pan. Szczególnym akcentem współczesnego świadectwa jest już samo przyznanie się do Jezusa.  

Zdjęcie, wykonane w Lądku Zdroju ukazujące figurkę Jezusa na ścianie spalonego i opuszczonego kościółka w centrum miasta, to kolejne ujęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz J

Zobacz także
Ślady stóp
Miejsca najbliższe Jego sercu…
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status