WYDARZENIA

Będą was sądzić…

Żyjemy w czasach, które nie są wolne od prześladowań religijnych. Z wszelkich dostępnych statystyk wynika, że najczęściej gwałcone są prawa chrześcijan. Niekiedy przybiera to postać bezwzględną i wręcz morderczą, a w innych okolicznościach ma postać tzw. „soft power”.

Polega to na niezauważalnym, ale konsekwentnym rugowaniu wiary z przestrzeni publicznej. Czy na co dzień jesteśmy zdolni do tego, by pozostać świadkami? O przykładzie takiej sytuacji opowiada krótki filmik pt. „Katoliczka w sądzie”. Uwaga: tłumaczenie na język polski pojawia się po kliknięciu klawisza „napisy” w dolnym pasku ekranu.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Miłość nadal bywa ślepa, ale wybór dawcy gamet już nie
Cicho jedziesz, dalej będziesz
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status