WYDARZENIA

Kręte drogi

Życie każdego człowieka bywa krętą drogą. Wyznaczamy sobie rozmaite cele, ale też okoliczności każdego dnia przynoszą różne wyzwania. Nad wszystkim czuwa Opatrzność Boża.

Tę prawdę wyznają chrześcijanie, co nie znaczy, że ich egzystencjalna wędrówka przez kolejne dni, miesiące i lata życia wiedzie w linii prostej do Pana Boga. Na najostrzejszych zakrętach ufamy jednak w obecność Pana, a gdy codzienność zdaje się być nieskomplikowana, nie zapominajmy o tych, którym dzień przynosi więcej trosk.

„Kręte drogi” – to tytuł kolejnego zdjęcia, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Tym razem to jedna z ulic w Bardzie wiodąca do diecezjalnego Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.  I wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. 

Zobacz także
Śp. Ksiądz Józef Janiec
Diecezjalne Studium Życia Rodzinnego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status