WYDARZENIA

Polski teolog Karol Wojtyła

Za dwa miesiące będziemy świadkami kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. Kościół ustami Papieża Franciszka i w obecności Papieża Benedykta ogłosi, że Karol Wojtyła – nasz rodak i kapłan, którego wydała światu Polska, jest świętym. Kanonizowany będzie również Błogosławiony Jan XXIII. 

Mamy to szczęście, że wielu z nas spotkało Ojca Świętego osobiście, a wszyscy mogliśmy doświadczać jedności z Następcą Świętego Piotra, który przyszedł „z dalekiego kraju”. Czas, jaki dzieli nas od kanonizacji Jana Pawła II wykorzystajmy do tego, by świadectwo polskiego papieża zbliżyło nas do Jezusa i jeszcze bardzie włączyło w Kościół.

Czytelnikom portalu dedykujemy dzisiaj na video utwór pt. „Polski teolog Karol Wojtyła”. Niech to będzie jedna z pięknych inspiracji do refleksji i duchowej przemiany, jakiej wszyscy bardzo potrzebujemy. Kontynuujemy tym samym nasz cykl prezentacji krótkich filmów z dobrym przesłaniem, jakim też możemy dzielić się z innymi.  

Zobacz także
Juliada 2013
W duchu Tradycji

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status