WYDARZENIA

Ufamy

Kilka dni temu, w dzień „imienin” Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, która nauczyła nas modlitwy „Jezu ufam Tobie”, na multipleksie cyfrowym znalazła się jedyna w Polsce i jedna z największych w świecie katolickich stacji telewizyjnych. To Telewizja Trwam.

Wytrwale domagaliśmy się, także w Diecezji Świdnickiej, prawa do katolickiej telewizji w naszym kraju. Przede wszystkim jednak modliliśmy się o to – także słowami Świętej Faustyny. Kolejne zdjęcie, jakie dzisiaj publikujemy, zostało wykonane w Katedrze pw. Świętych Stanisława i Wacława w Świdnicy, która wiele razy była miejscem modlitwy o to, by Telewizja Trwam mogła nadawać na MUX-1. Teraz nasza modlitwa jest nadal potrzebna, by to dzieło mogło się rozwijać.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, – sfotografuj to.  Następnie opisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Strażniczka Wiary
Czy jesteś gotowy umrzeć za wiarę?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość