WYDARZENIA

Kim jest Papież Franciszek?

Wczoraj o godz. 19:06 minął rok od chwili, gdy biały dym wydobywający się z komina nad Kaplicą Sykstyńską stał się wiadomością o wyborze Papieża Franciszka.

Wczoraj dziękowaliśmy Panu Bogu za dar w osobie Ojca Świętego, ale też codziennie polecamy Jego posługę w Kościele. Dzisiaj obejrzymy dzisiaj film dokumentalny ukazujący osobę Papieża. Obraz zrealizowany przez TVP może nam przybliżyć osobowość i charyzmat Franciszka.

Kontynuujemy tym samym nasz cykl prezentacji filmowych z dobrym przesłaniem, jakim też możemy dzielić się z innymi. Polećmy ten film naszym bliskim i znajomym.

Zobacz także
Proszę Was drodzy diecezjanie o modlitwę
Fake news a dziennikarstwo pokoju

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość