WYDARZENIA

Sanktuarium Jana Pawła II

Z każdym dniem zbliżamy się do chwili kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II. W podkrakowskich Łagiewnikach powstaje Sanktuarium przyszłego Świętego, które już jest miejscem duchowej odnowy.

O tym szczególnym miejscu na mapie Polski pisaliśmy już na Portalu AKCJA. Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem Zostań reporterem Portalu AKCJA” ukazuje jeden z wizerunków polskiego Papieża nawiązujący do duchowego związku Karola Wojtyły z Jasną Górą. Zachęcamy, aby w czasie przygotowania do ogłoszenia Jana Pawła II Świętym, znaleźć czas na odwiedzenie choć jednego miejsca, w którym przebywał Papież podczas kolejnych pielgrzymek do Polski.

Jeśli widzisz coś, co jest takim właśnie świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem – uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne. Następnie wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
„Unxit et misit”
Wakacje ojców z dziećmi
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość