WYDARZENIA

Wielkopostny dzień skupienia

Zgodnie z kalendarium Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej na 2014 rok w sobotę 15 marca br. odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej, który przeżywać będziemy w  Grzmiącej k/Głuszycy.

Ramowy plan dnia skupienia:

9:45 – wyjazd spod kościoła pw. Chrystusa Króla w Głuszycy (ul. Bolesława Chrobrego, gdzie będę na Państwa czekała i skąd pojedziemy razem do Grzmiącej),

10:00 – Msza św. – kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Grzmiącej, następnie konferencja, którą wygłosi dla nas ks. dr Sławomir Augustynowicz – asystent diecezjalny Akcji Katolickiej.

Po części modlitewnej historię kościoła w Grzmiącej  przedstawi nam Pani Bogumiła Kociumaka – prezes POAK w Świdnicy.

Jeśli będą sprzyjające warunki atmosferyczne, to powędrujemy na wzgórze Rogowiec. W kościele nie jest ciepło i dlatego bardzo proszę założyć wygodne obuwie i ciepłą odzież. Powrót pod kościół w Grzmiącej i przejazd do salki katechetycznej Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy i zakończenie ok. 15:00.

Serdecznie zapraszam członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej oraz rodziny. Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o zgłaszanie do mnie udziału do 10 marca.

Z Panem Bogiem 

Monika Rejman

Prezes Diecezjalnego Instytutu

Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Fot: screen z wirtualnego spaceru pod Gminie Głuszyca

Zobacz także
Podziel się tym co widzisz !
Bóg jest jeden i objawił się nam przez Jezusa Chrystusa

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status