WYDARZENIA

Dwóch Świętych

Stolica Apostolska uruchomiła już portal internetowy, którego tematem jest zbliżająca się kanonizacja Jana XXII i Jana Pawła II. Witrynie nadano nazwę „Dwóch Świętych Papieży”.

W najbliższych dniach mają się na nim pojawiać nowe materiały. Na www.2papisanti.org znajdują się bieżące wiadomości, zapowiedzi wydarzeń, teksty biograficzne, filmy wideo i fotografie, dotyczące obu papieży. 6 kwietnia ruszył projekt obejmujący: fanpage na Facebooku 2popesaints, konto na Twitterze @2popesaints, fotograficzny serwis społecznościowy Instagram (#2popesaints) i kanał na YouTube 2popesaints. Będą na nich na bieżąco dokumentowane wydarzenia związane z kanonizacją.

W związku z kanonizacją zostanie uruchomiona także aplikacja SantoSubito na telefony z Andoid i iOS. Znajdą się na niej m.in. informacje logistyczne dotyczące kanonizacji i materiały na związane z nią wydarzenia liturgiczne. Aplikacja będzie dostępna będzie również w wersji polskiej.

(kk)

Na podstawie: gość.pl

Zobacz także
Informacja o zmianie przepisów dotyczących zawierania małżeństw wyznaniowych ze skutkami cywilnymi – tzw. małżeństwa konkordatowe
Uszanujcie prawo do życia każdego człowieka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status