WYDARZENIA

Dwóch Świętych

Stolica Apostolska uruchomiła już portal internetowy, którego tematem jest zbliżająca się kanonizacja Jana XXII i Jana Pawła II. Witrynie nadano nazwę „Dwóch Świętych Papieży”.

W najbliższych dniach mają się na nim pojawiać nowe materiały. Na www.2papisanti.org znajdują się bieżące wiadomości, zapowiedzi wydarzeń, teksty biograficzne, filmy wideo i fotografie, dotyczące obu papieży. 6 kwietnia ruszył projekt obejmujący: fanpage na Facebooku 2popesaints, konto na Twitterze @2popesaints, fotograficzny serwis społecznościowy Instagram (#2popesaints) i kanał na YouTube 2popesaints. Będą na nich na bieżąco dokumentowane wydarzenia związane z kanonizacją.

W związku z kanonizacją zostanie uruchomiona także aplikacja SantoSubito na telefony z Andoid i iOS. Znajdą się na niej m.in. informacje logistyczne dotyczące kanonizacji i materiały na związane z nią wydarzenia liturgiczne. Aplikacja będzie dostępna będzie również w wersji polskiej.

(kk)

Na podstawie: gość.pl

Zobacz także
Módlmy się za naszą Ojczyznę
Dlaczego gender jest groźne? (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status