WYDARZENIA

Na wczasy rodzinne z Biblią

Rodzinne wczasy z Biblią to forma spędzenia urlopu gdzie łączone są: wypoczynek, radość przebywania we wspólnocie, modlitwa i pochylenie się nad Bożym Słowem.

Piękno Bałtyku, spokój miejscowości Chłapowo, program duszpasterski i rodzinny, to atuty naszych wczasów. Duszpasterzem wczasów będzie ks. dr Tomasz Czernik „Rodzinne wczasy z Biblią odbędą się  w dniach 2 – 11 sierpnia 2014 r. w miejscowości Chłapowo, gdzie znajduje się  Pensjonat „Koral”. Jest to ośrodek o wysokim standardzie położony 7 minut do mało zaludnionej plaży. Program wczasów to konferencje, czas modlitwy, program rekreacyjny oraz czas wolny do zagospodarowania we własnym zakresie (podpowiemy jak go zagospodarować 😉 ).

Cena wczasów: osoby dorosłe i młodzież 750 zł, dzieci od ukończenia 3 roku życia do ukończenia 12 roku życia  550 zł, dzieci do ukończenia 3 roku życia 180 zł pod warunkiem, że nie zajmują osobnego łóżka. Cena zawiera koszt noclegu, wyżywienia (3 razy dziennie), koszty organizacyjne. W trakcie zajęć dla dorosłych dzieci od ukończonego 4 roku życia będą miały swoje zajęcia (płatne dodatkowo 35 zł za dziecko). Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 730055906.

Aby zapisać się należy to uczynić telefonicznie, a następnie w ciągu 7 dni wpłacić 150 zł zaliczki  od osoby na konto: Stowarzyszenie „Dom na Skale” ul. Senatorska 17/10, 58-316 Wałbrzych – PKO BP 15102050950000510201590538 z dopiskiem: „wczasy 2014 – imię i nazwisko.” Resztę należności należy wpłacić do dnia 30 czerwca 2014 r. W wypadku rezygnacji z wyjazdu po dniu 30 czerwca zaliczka nie zostanie zwrócona.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Rodzina – aspekty duszpasterskie
Święta patronka wyboru świętego papieża

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość