WYDARZENIA

Dzielmy się miłością

>> Cieszmy się wolnością, dzielmy się miłością, Życie jest radością, dzielmy się, dzielmy się miłością. <<

To słowa refrenu piosenki dedykowanej Świętemu Janowi Pawłowi II, ale jednocześnie będącej muzyczną formą utrwalenia i rozpowszechnienia przesłania, jakie otrzymaliśmy od Papieża z Polski. Utwór wykonywany przez bardzo znanych wokalistów to nie tylko nośna melodia, ale i proste, acz ważne słowa. >> Świat się toczy, (ten dziwny świat się toczy), coraz prędzej, (naprawdę coraz prędzej). Tyle marzeń, codziennie bezpowrotnie ginie gdzieś. Twoje oczy, (zmęczone mądre oczy), Twoje ręce, (te miłosierne ręce). W biegu zdarzeń przypominają nam, co ważne jest. <<

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy filmowo-muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Diecezjalny Konkurs Misyjny
Wszystkiego dobrego na ten święty czas….
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status