WYDARZENIA

Europo – nie możesz żyć bez Boga!

>> Europo, kiedy znów przyjęłaś nas, pod swój dawno zbudowany dach…  I odnawiasz swoje mury dziś, nie zapominaj gdzie fundament ich… <<

Proste i przejmujące słowa piosenki śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka i Księdza Biskupa Antoniego Długosza dedykujemy dzisiaj ku refleksji każdego, kto zdecyduje jutro o nowym – 5-letnim obliczu Parlamentu Europejskiego. Udział w wyborach jest naszą powinnością, a świadomy wybór człowieka, któremu powierzamy mandat do reprezentowania Polski na forum europejskim, niech będzie podjęty po dobrym namyśle.

https://www.youtube.com/watch?v=F-8YLqt35Kc

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Kontynuując nasz filmowy i muzyczny cykl – zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ojcze nasz!
Modlitewne skupienie w Wałbrzychu
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status