WYDARZENIA

Miłość czy zakochanie?

Postać Błogosławionej Karoliny Kózkówny nie jest powszechnie znana, ale każdy, kto przybliży sobie jej biografię, a szczególnie rys duchowy, zatrzymuje się nad najważniejszymi wartościami.

Błogosławiona Karolina jest patronką Ruchu Czystych Serc, który od ubiegłego roku ma swoje szczególnie aktywne ogniwo w Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie Zdroju. W tej właśnie wspólnocie jeszcze w tym miesiącu nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii Błogosławionej Karoliny do świątyni parafialnej. Z tej okazji duszpasterze i animatorzy Ruchu Czystych Serc zapraszają do udziału w dniu skupienia poprzedzającym to wydarzenie. Hasłem przewodnim będzie pytanie „Miłość czy zakochanie?”

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 24 maja 2014 r. o godz. 15:00. Na godz. 17:15 zaplanowane jest przedstawienie o Karolinie Kózkównej. Przez cały program będzie czas na refleksję i modlitwę. Punktem kulminacyjnym będzie Msza św. o godz. 19:00, podczas której nastąpi wprowadzenie relikwii Błogosławionej Karoliny do kościoła parafialnego pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie Zdroju. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl   

Zobacz także
Bazylika zabrzmi modlitwą i muzyką
Bratnia dusza

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status