WYDARZENIA

Podziękujmy wspólnie za dar kanonizacji Świętego Papieża

Członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej przybędą w najbliższą sobotę do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach, aby złożyć modlitewne dziękczynienie za kanonizację Świętego Jana Pawła II.

Zachęcam zarówno osoby i rodziny włączone w dzieło Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej, jak i wszystkich pragnących dołączyć do naszej wspólnoty modlitewnej. Będzie jej przewodniczyć ks. dr Sławomir Augustynowicz – asystent kościelny Akcji Katolickiej. Chcemy wspólnie złożyć ręce do modlitwy, otworzyć się na Słowo Boże i być razem przy Stole Eucharystii, aby uradować się ponownie i wzmocnić wewnętrznie dzięki Świętości Papieża Jana Pawła II.

Msza św. z okolicznościową homilią będzie celebrowana w Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej w sobotę 10 maja 2014 r. o godz. 11:00. Serdecznie zapraszam do Wambierzyc.

Szczęść Boże!

Monika Rejman

Prezes Zarządu

Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

Zobacz także
Wierzę w Syna Bożego
Apostoł
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status