WYDARZENIA

Wambierzycka Królowo Rodzin – módl się za nami!

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin należy do jednego z duchowych skarbów Diecezji Świdnickiej. To miejsce szczególnych łask, jakie wypraszamy tam za pośrednictwem Maryi.

W minioną sobotę u stóp Matki Bożej spotkali się członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Była to, zapowiadana przez Portal AKCJA, pielgrzymka dziękczynienia za kanonizację Świętego Jana Pawła II. Relację z tego wydarzenia oraz fotoreportaż opublikujemy jutro. Dzisiaj natomiast informujemy, że już jutro, tj. 13 maja 2014 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10:00 a zakończą się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.  Mszę Świętą o godz. 11:00 będzie sprawował Ksiądz Biskup Adam Bałabuch. Organizatorem pielgrzymki jest Niepubliczny Zespół Szkół Zgromadzenia Sióstr Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ścinawce Dolnej.

Zdjęcie, które publikujemy w naszym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane na wzniesieniu Drogi Krzyżowej w Wambierzycach. Kontynuujemy tym sposobem naszą stałą prezentację zdjęć opisujących miejsca i okoliczności szczególnie inspirujące do wiary. Czytelnicy naszego portalu również mogą tu publikować swoje fotografie. Należy je wysyłać wraz z opisem, tytułem i danymi autora na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Msza Kreolska
W obronie „okien życia”
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status