WYDARZENIA

Wambierzycka Królowo Rodzin – módl się za nami!

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin należy do jednego z duchowych skarbów Diecezji Świdnickiej. To miejsce szczególnych łask, jakie wypraszamy tam za pośrednictwem Maryi.

W minioną sobotę u stóp Matki Bożej spotkali się członkowie i sympatycy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Była to, zapowiadana przez Portal AKCJA, pielgrzymka dziękczynienia za kanonizację Świętego Jana Pawła II. Relację z tego wydarzenia oraz fotoreportaż opublikujemy jutro. Dzisiaj natomiast informujemy, że już jutro, tj. 13 maja 2014 r. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Wambierzycach. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10:00 a zakończą się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.  Mszę Świętą o godz. 11:00 będzie sprawował Ksiądz Biskup Adam Bałabuch. Organizatorem pielgrzymki jest Niepubliczny Zespół Szkół Zgromadzenia Sióstr Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ścinawce Dolnej.

Zdjęcie, które publikujemy w naszym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane na wzniesieniu Drogi Krzyżowej w Wambierzycach. Kontynuujemy tym sposobem naszą stałą prezentację zdjęć opisujących miejsca i okoliczności szczególnie inspirujące do wiary. Czytelnicy naszego portalu również mogą tu publikować swoje fotografie. Należy je wysyłać wraz z opisem, tytułem i danymi autora na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Koronka na ulicach naszych miast
Przybądźcie!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość