WYDARZENIA

Nie zapominajmy drogi do kościoła

Za kilka dni zaczną się wakacje letnie. Dla wielu, choć nie dla wszystkich to czas rekreacji. Dotyczy to szczególnie dzieci i młodzieży, bo przez kilka tygodni w szkołach i na uczelniach nie będzie zajęć.

Warto jednak pamiętać i przypominać innym, że lato jest także okresem wakacji z Panem Bogiem. Nie można zatem zapominać drogi do kościoła, a będąc w nieznanym dotąd miejscu, może warto jej poszukać. Trochę jak na kolejnym przez nas publikowanym zdjęciu wykonanym w miejscowości Ciepłowody – szukanie drogi do kościoła wymaga woli i wytrwałości. Także, gdy szuka się drogi do Kościoła  – pisanego przez duże „K”.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły.  W trakcie wakacyjnych podróży może uda się uchwycić przez obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz i wyślij zdjęcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Króluj nam Chryste – zawsze i wszędzie!
Zaśpiewane Boże Narodzenie
Komentarze (1)
  • […] Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA” zostało wykonane na wzgórzu Świętej Anny na niedalekiej Opolszczyźnie. W czasie wakacji może i Ty zobaczysz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status