WYDARZENIA

Rekolekcje Diecezji Świdnickiej

10-lecie Diecezji Świdnickiej to nie tylko czas świętowania, ale i szczególnego duchowego skupienia, jakie przeżywać będziemy jako wspólnota Kościoła lokalnego w najmłodszej polskiej diecezji. Chcemy przeżyć nawrócenie i osobiście spotkać Pana.

Już wczoraj Portal AKCJA zapowiadał to szczególne wydarzenie, w jakim będziemy mogli wziąć udział w najbliższą sobotę – młodzież i w najbliższą niedzielę – dorośli. Rekolekcje poprowadzą: ojciec Enrique Porcu oraz ojciec Antonello Cadeddu i Rogerio Valadares. Ojcowie pochodzą z Sardynii i kapłanami są od 30 lat. Żyją z ubogimi w slamsach Sao Paulo w Brazylii. W 200 r. założyli Stowarzyszenie Przymierze Miłosierdzia, które obecnie działa w 36 miastach Brazylii, Portugalii, Italii, Francji, Belgii i w Polsce. Charyzmatem wspólnoty jest praca z ubogimi oraz ewangelizacja.

Pod hasłem „Wygraj życie” spotkają się młodzi. Miejscem całodziennego czuwania w sobotę 28 czerwca 2014 r. będzie hala sportowa II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie. Pod hasłem „Walczę o ciebie” spotkają się dorośli. Tym razem całodzienne spotkanie rekolekcyjne odbywać się w będzie w niedzielę 29 czerwca 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

W oba dni program spotkań jest następujący:

9:00 – zawiązanie wspólnoty i uwielbienie

10:00 – konferencja I – o. Antonello, o. Enrique, Rogerio,

11:30 – przerwa,

12:00 – konferencja II – o. Antonello, o. Enrique, Rogerio,

13:30 – obiad,

15:00 – Msza św. pod przewodnictwem księdza biskupa Ignacego Deca.

Informacje i zapisy: www.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Przykłady pociągają (2)
Każde życie jest bezcenne!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status