WYDARZENIA

Wiecznie trwająca Miłość

Wchodząc do kościoła szukamy spotkania z Panem Jezusem. Zewnętrznym znakiem obecności Pana wśród nas, jest nieustannie świecąca się lampka. To jej czerwone światło sygnalizuje, że pod postacią chleba spotykamy samego Chrystusa zmartwychwstałego. Pan wstąpił do nieba, aby być tam przed nami i czekać na każdego, kto otworzy się na Jego łaskę już tutaj…

Obchodzone właśnie Święto Wniebowstąpienia Pana Jezusa przypomniało nam, że jesteśmy w drodze do Pana. Zdjęcie, jakie tym razem publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA niech nam przypomni, że wchodząc do świątyni przyklękamy na widok wiecznego światła pochodzącego od Pana.

Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). I wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Suchą stopą przez „czerwone morze” przeprowadził polski lud
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2015
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.