WYDARZENIA

Festiwal muzyki duszy

W Świdnicy będziemy mogli od najbliższego piątku uczestniczyć w szczególnym wydarzeniu artystycznym, które obok pięknej muzycznej warstwy, niesie także głębsze przesłanie.

Festiwal Bachowski w Świdnicy to jeden z najlepszych adresów kulturalnych w Europie. Bach jest tylko prestekstem. Chodzi o dźwięki, barwy, smaki i emocje. Czy wiedzą Państwo jak pachnie wnętrze Kościoła Pokoju?

Festiwal Bachowski odbywać się będzie pomiędzy sobotą 25 lipca 2014 r., a  niedzielą 3 sierpnia 2014 r. w Świdnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tegorocznego Festiwalu Bachowskiego i życzymy pięknych muzycznych i duchowych doznań.

(kk)

Na podstawie: vvena.pl

Zobacz także
Raduj się Świecie
Więcej wiary, więcej wolności!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość