WYDARZENIA

Festiwal muzyki duszy

W Świdnicy będziemy mogli od najbliższego piątku uczestniczyć w szczególnym wydarzeniu artystycznym, które obok pięknej muzycznej warstwy, niesie także głębsze przesłanie.

Festiwal Bachowski w Świdnicy to jeden z najlepszych adresów kulturalnych w Europie. Bach jest tylko prestekstem. Chodzi o dźwięki, barwy, smaki i emocje. Czy wiedzą Państwo jak pachnie wnętrze Kościoła Pokoju?

Festiwal Bachowski odbywać się będzie pomiędzy sobotą 25 lipca 2014 r., a  niedzielą 3 sierpnia 2014 r. w Świdnicy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tegorocznego Festiwalu Bachowskiego i życzymy pięknych muzycznych i duchowych doznań.

(kk)

Na podstawie: vvena.pl

Zobacz także
Te Deum laudamus za dar kanonizacji
Przekazujmy nadzieję i ufność w naszych czasach

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status